Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Karta 12769089

nr 1276 9089

Karta

1700-tal, "Charta öfver Mälaren", Jacob Nordencreutz, 51x96 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:38:23

17/9 20:09:32 1      Vinnande bud